Szybkie pożyczki

Jeśli brakuje nam gotówki możemy skorzystać z smsowych pożyczek przez internet albo z pomocy przedstawiciela firmy udzielającej pożyczek w domu. Wysokość pożyczki średnio to od 200 zł do 10000 zł. W przypadku pożyczek w domu mamy kilka lat na ich spłatę. Formalności są ograniczone do minimum. Często wystarczy dowód i deklaracja dochodów. Krótszy termin do spłaty mamy w przypadku pożyczek za pomocą smsa Firmy dają wyjątkowo nawet miesiąc albo trzy miesiące na spłatę pożyczki. Płacimy wyższe odsetki. Możemy też przedłużyć pożyczkę. Aby wziąć pożyczkę wystarczy wysłać kilka smsów. Czasem jest wymagana weryfikacja konta bankowego. Jeśli chcemy pożyczyć więcej na przykład 15000zł można wziąć kilka pożyczek z kilku firm. Poniżej znajdziemy zestawienie najlepszych pożyczek pozabankowych. W tym pożyczek prywatnych od inwestorów. Aby wziąźć pożyczkę trzeba wypełnić i wysłać wniosek.

VIVUS - pierwsza pożyczka do 3000 ZŁ za darmo

W Vivus pierwszą pożyczkę w kwocie aż 3000 zł na 15 lub 30 dni możemy wziąć za darmo, bez opłat, odsetek itp. Spłacamy tyle, ile pożyczyliśmy. Kolejne w kwocie do 5000 zł. Dla wszystkich, wszystkie źródła dochodu są uznane: umowa o dzieło, zlecenie, o pracę, renta, emerytura. Nie musimy nawet wykazywać źródła dochodu. Polecamy osobom, które cenią sobie prywatność, nie życzą sobie sprawdzania, dzwonienia do pracodawcy, żeby inni wiedzieli o tym. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystko online, bez żadnych pytań. Wystarczy zarejestrować się na ich stronie i wysłać wniosek. Należy potwierdzić swoje konto bankowe przelewając 1 grosz. Spłatę pożyczki możemy przedłużyć tyle razy ile chcemy na kolejny miesiąc.

VIVUS - pierwsza pożyczka do 3000 ZŁ za darmo

Netcredit pierwsza pożyczka za darmo aż do 3000 zł

W promocji pierwsza pożyczka za darmo bez opłat do 3000 zł. Kolejna firma udzielająca pożyczek bez zbędnych pytań, formalności, wygodnie przez internet. Spłacamy tyle, ile pożyczyliśmy. Pierwsza pożyczka do 3000 zł kolejne do 5000 zł. Spłata po 14 lub 30 dniach do wyboru. Pieniądze na koncie już w ciągu godziny. Należy potwierdzić swoje konto bankowe przelewając 1 grosz. Wystarczy wysłać i zarejestrować wniosek przez internet.

Wniosek online o pożyczkę Netcredit

Pożyczka prywatna od prywatnych inwestorów do 25tys. zł

Pozyczmikase to serwis błyskawicznie udzielający pożyczek prywatnych do 25 000 zł od prywatnych inwestorów. Tu inwestorzy licytują, aby pożyczyć Ci pieniądze. Twój wniosek przechodzi od inwestora do inwestora, co daje szanse zdobycia gotówki szczególnie jest to ważne dla osób, które nie mają szans otrzymać pożyczki w bankach. Okres pożyczki do 12 miesięcy. Aby otrzymać pożyczkę należy wypełnić wniosek i wysłać.

Wniosek o pożyczkę prywatną

Provident pożyczka do 10 000 zł bez BIK

Duża przyznawalność. Każdy ma tu szansę otrzymać pożyczkę nawet osoby w BIK. Udziela pożyczek od 300 do 10 000 zł na dowód, bez zaświadczeń, bez formalności dla każdego na oświadczenie. Pożyczki są rozkładane na wygodne raty od 15 zł. Okres spłaty wynosi od 7 miesięcy do 2 lat. Można spłacić wcześniej. Można wybrać opcję spłaty z obsługą domową, czyli wizytami przedstawiciela, albo tańszą opcję przelew i samemu spłacać pieniądze wpłacając na konto firmy. Pieniądze wypłacane od ręki od razu przy podpisywaniu umowy pożyczkowej. Aby dostać pożyczkę należy wypełnić formularz przez internet i czekać na kontakt konsultanta i umówić się na spotkanie z przedstawicielem.

Wniosek o pożyczkę Provident online