Najlepsze kredyty dla firm

Kredyty dla firm

Jeśli potrzebne są środki na rozwinięcie, poszerzenie działalności gospodarczej warto wziąć kredyt. Banki oferują kredyty dla firm w wyskości do kilku milionów. Okres spłaty wynosi nawet dwadzieścia lat. Szansę uzyskania kredytu mają też nowe firmy. Wniosek można złożyć bez chodzenia do banku, wygodnie przez internet. Nawet nowe firmy mają szansę na wzięcie kredytu. Wystarczy przejrzeć ofertę banków, a znajdziemy takie banki, które udzielą nowej firmie kredytu.

Pożyczka pozabankowa z komornikiem, zaległościami w ZUS, US, bez BIK Funduszu Speed Cash dla firm pod zastaw od 30 000 do 5 mln zł

Pożyczki pod zastaw od 30 tys. zł do 5 mln zł, kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat. Oferta dla przedsiębiorców, możliwość odroczenia spłaty kapitału i odsetek, możliwość spłaty komornika, zaległości w ZUS i US, bez BIK i zaświadczeń z ZUS oraz US, minimum formalności. Umowa jest spisywana u notariusza. Możliwe różne formy zabezpieczenia: mieszkanie, dom, firma, samochód, park maszynowy i inne. Stanowi najlepszą alternatywę pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców, mających utrudniony dostęp do finansowania bankowego, z zaległościami w płatnościach, komornikiem.

Wniosek o pożyczkę pozabankową dla firm Speed Cash